Video İndirme Siteleri Ücretsiz!

online-video-indirme

  Youtube dahil olmak üzere internet ortamında milyarlarca video var ve her geçen gün sayı ciddi oranlarda artıyor. Artık çoğu kurumsal firma videolar ekleyerek daha çok akılda kalma yolunu tercih ediyor. Videolar izlendikçe ve kanallara abone oldukça hem para kazanılıyor hem de ün. Çok beğendiğiniz video klibi veya sevdiğiniz filmin fragmanını bilgisayarınıza kaydetmek istiyorsunuz. Belki de önemli bir ders notunu veya blog bilgisini arşivlemek istiyorsunuz. Yapılması gereken video indirme sitelerini kullanmak. Ücretsiz video indirmek için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

1. YOUTUBEINMP4.COM

  İndirmek istediğiniz video linkini sayfadaki alana yapıştırın ve Download MP4 butonuna basın. Gelen sayfada HD MP4 formatını veya MP3 formatını seçerek indirmeye devam edebilirsiniz.


2. SAVEFROM

  Diğer bir servis savefrom ile youtube üzerinden videolar indirebilirsiniz. Arayüzü kolay ve bir kaç saniyelik çabayla video indirme işlemini tamamlayacaksınız. İndirmek için yapmanız gereken tek şey indirme url'sinde youtube.com'dan önce ss eklemenizdir. Örneğin: https://www.ssyoutube.com/watch?v=59uAseJFh7M
Diğer indirme yolları ise savefrom.net sayfasında indirme alanına url ekleyerek enter tuşuna basmanız. Bunun dışında url adresinden önce savefrom.net/ ya da sfrom.net/ yazmanızdır. Örneğin: sfrom.net/https://www.ssyoutube.com/watch?v=59uAseJFh7M
Önemli: Google chrome için eklentisini buradan indirebilirsiniz.


3. KEEPVID

  Bu sitenin en büyük avantajı 28 desteklediği video sitesi ve 150 farklı formatta indirme şansı vermesidir. Farklı dil seçeneklerinin içinde Türkçe olması kullanımı kolaylaştırıyor. Ayrıca sitenin üst tarafında webmasterlar için ayrılan bölümde verilen kodu ekleyerek sayfanızda video indirme kutusunu ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

4. ONLİNEVİDEOCONVERTER

  Bu site de Türkçe dil desteğine sahip. Ayrıca siteye girdiğinizde indirmek istediğiniz url adresini mp3 veya diğer formatlarda da indirebiliyorsunuz. Diğer artısı da bilgisayarınızda kayıtlı video dosyasını mp3 formatına da dönüştürebiliyorsunuz. Firefox, Google Chrome, Safari uzantılarını ekleyebilirsiniz.

5. FLVTO

  Hem masaüstü sürümü hem de web sürümü çok kullanılan ve kolay bir arayüze sahip. Türkçe dil desteği ve bir çok format barındırması avantaj. Masaüstü sürümde bir çok video aynı anda indirme kuyruğuna alınabiliyor. Google chrome ve diğer popüler tarayıcılar için ücretsiz eklentisi mevcut.

Bu yazı Doğuş Hakan Yılmaz - Seo Teknikleri ve Blog İpuçları tarafından yazılmıştır.ndirme

YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

SONRAKİ
« Prev Post
ÖNCEKİ
Next Post »

6 yorum

yorum YAZ
17 Nisan 2017 19:50 delete

Bazen lazım olabiliyor, teşekkürler...

Cevap Ver
avatar
17 Nisan 2017 22:08 delete

flvto yu kullanıyorum... mobil uygulaması da güzel...

Cevap Ver
avatar
18 Nisan 2017 12:26 delete

Evet, bence de arayüzü de çok güzel

Cevap Ver
avatar
18 Nisan 2017 23:54 delete

flvto en çok kullandığım :)

Cevap Ver
avatar
19 Nisan 2017 20:40 delete

Bazi spor videolarini indirmek iyi olabilir bazen siliniyor. Bilgi için tesekkürler.

Cevap Ver
avatar

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Kullandığınız üslubun sizi yansıttığını unutmayınız. EmoticonEmoticon