HAKKIMDA

ben-kimim-sayfası

Blog İsmi:  Seo Teknikleri ve Blog İpuçları | DHY
Kategori:    Seo- Blogger-İnternet-Teknoloji
Blog Linki: https://dogushakanyilmaz.blogspot.com

Diğer Bloglar:
1) http://www.blogajandasi.com - Türkiye'nin Blog Yazarları Ajandası Yeni Proje

  Merhabalar, ben Doğuş Hakan Yılmaz. Üniversite'nin pazarlama ve işletme bölümlerinden mezunum. 1987  İstanbul doğumluyum. Yazmaya ve okumaya sevdalı, yeni keşfettiğim özelliğim ile çizmeye meraklı ayrıca da film izlemeye doymayan biriyim. Film türlerinden daha çok gerilim, dram ve aşk filmlerini severim. Dizi olarak sadece yabancı dizilere merakım vardır. Arabada mutlaka müzikle yolculuk yaparım ve yemeklerden mantıyı çok severim. Hayalimdeki insanla evliyim ve baba adayıyım:) Müstakil bir evde yaşamak ve gürültüden uzaklaşmak için İstanbul'u terk ettim ve artık Muğla'dayım. 

Blogumu Neden Kendi Adıma Açtım?

  Amacım kendime ait sözlerim, şiirlerim ve çizimlerimi paylaşmaktı. İlk başlarda bu şekilde sürdürdüm ama içimde bastıramadığım başka konularda vardı ve bu konular asıl merak ettiklerimdi. 5-6 ay gibi bir ara verdikten sonra kendimi tekrar blog yazarken buldum. 2016 Ekim ayından beri konuları değiştirerek düzenli olarak Seo bilgileri ve bloglarla ilgili ipuçlarını paylaşmaya başladım. Sayfamın en büyük özelliği yazılar hangi konuda olursa olsun kendi kalemimden çıkmasıdır. Bu nedenle bilmediğim, araştırmadığım, duymadığım veya öğrenmediğim hiçbir konuda yazmak tercihim değildir. 

Blogumu Neden Açtım?

  2007 yılında kuzenimin vasıtasıyla blog yazarlığına dogus87.blogspot.com isimli blogla başladım. Tahmin edersiniz ki blog sayfam çok amatör ve geleceği belli olmayan bir başlangıç sayfasıydı. Daha sonra bilgicelli.blogspot.com blog sayfasını kurarak hedefleri olan ve başarı için konuları seçilmiş bir hamle yaptım. 2 yıl kadar başarılı şekilde sürdürdüm ve PCnet gibi dergilerde yer alarak iyi bir istatistik yakaladım ama neden kapattığımı hatırlamıyorum bile. Sonunda yıllardır edindiğim tecrübeyi ve kendime ait özelliklerimi paylaşmak için bu kişisel blogumu açtım. Şu an tam olarak herkes tarafından bilinmiyor ama var gücümle sesimi duyurmaya ve eski günlerime dönmeye çabalıyorum. Bildiğim eski yöntemler ve yeni mecralar sayesinde zamanı da arkama alarak hızla yolumda devam etmek istiyorum. İyi kötü demeden emeğe saygı duyarak herkese yorum yapmaya ve takip etmeye çalışıyorum.

  Mükemmelliyetçi bir karakterim olduğundan her ne pahasına olursa olsun elimden geldiği kadar blogumun ana sayfasına ve diğer sayfalarına özen gösteriyorum. Beğenmediğim ve gereksiz gördüğüm hiç bir eklentiyi kullanmıyorum. Sayfanın hızlı açılmasına ve göz yormamasına özen gösteriyorum. Yapacağım her değişikliği en iyisi olsun diye yapmaya çalışırım. Faydalı olmak ve ziyaretçilere aşağı yukarı her konuda destek olmak için günde 4-5 saatimi blogumu geliştirmeye, yeni yazılar yazmaya ve yeni blog arkadaşları edinmek için geçiriyorum.

11 yorum

yorum YAZ
29 Ocak 2017 01:57

Umarım sesinizi duyurabilirsiniz. Eski günlerinize ulaşırsınız. Mümkün oldukça takip etmeye çalışacağım. Başarılar dilerim.
Saygılarımla.

Cevap Ver
avatar
29 Ocak 2017 13:07

Sizin gibi arkadaşlar sayesinde yavaş yavaş ilerliyorum..Blogunuzun adresini bildirir misiniz?

Cevap Ver
avatar
29 Ocak 2017 20:49

Doğuş kardeşim, umarım bir katkım olabilir. Normal de blog adresimi paylaşmıyorum. Siz istediğiniz için veriyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Başarılar dilerim.
http://engelsizrenkler.blogspot.com.tr/
Saygılarımla.

Cevap Ver
avatar
15 Mart 2017 16:45

Şu ana kadar gördüğüm en iyi tanıtım olmuş, Tebrikler.Hoş daha yeniyim ne kadar blog gördüm ki...^.^ ama ilk okuduklarım genelde hakkımda kısmı oluyor.Keyifli yazılar, hoş sohbetler diliyorum.

Cevap Ver
avatar
15 Mart 2017 17:46

Hoş geldiniz, Sayfamı beğenmenize sevindim. Daha iyileri de var tabi ki..Ben kendi çapımda düzenlemeye çalıştım. Blog hayatınızda başarılar dilerim..

Cevap Ver
avatar
19 Temmuz 2017 00:21

Evet, buna özen göstermeliyiz. Teşekkürler

Cevap Ver
avatar
19 Temmuz 2017 09:06

Rica ederim, görüşmek üzere

Cevap Ver
avatar
12 Kasım 2017 12:59

Sizleri yeni tanıdım ve takip etmeye başladım. Google aramalarında sizler ile tanıştım ve blogunuzda rahatlıkla saatler geçirip, 3-4 içeriğinizi idrak ederek okudum. Yolunuz açık olsun...

Cevap Ver
avatar
12 Kasım 2017 13:22

Merhaba, hoş geldiniz..Değer verip zaman ayırdığınız için teşekkür ederim sık sık görüşmek dilağiyle

Cevap Ver
avatar
18 Kasım 2017 16:40

Mükemmelliyetçilik ve bloğunuzda bunu elinizden geldiğince uygulayabilmeye çalışmanız gerçekten hoşuma gitti. Ben de oldukça mükemmelliğe düşkünümdür. Görsellik, düzenlilik, yararlı bilgi sunumu ve farklılık yaratmak olmalı bu tür mecraların amacı. Bloğunuzu da beğendim, takibe aldım...Umarım yolumuz açık olur hepimizin :)

Cevap Ver
avatar
18 Kasım 2017 20:25

Değer verip yorum yaptığınız için teşekkürler..Elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Blog sayfanıza göz gezdirdim ve beğendim. Başarılar dilerim

Cevap Ver
avatar

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Kullandığınız üslubun sizi yansıttığını unutmayınız.
4) Yorumunuza ikon eklemek için "Emoticon" butonuna tıklayın.
5) EmoticonEmoticon