HAKKIMDA


Blog İsmi:   Doğuş Hakan Yılmaz - Seo Teknikleri ve Blog İpuçları
Kategori:    Seo- Blogger
Blog Linki: https://dogushakanyilmaz.blogspot.com

Diğer Bloglar:
1) https://hemenherseyden.blogspot.com - Kişisel Blog
2) http://www.blogajandasi.com - Türkiye'nin Blog Yazarları Ajandası


  Merhabalar, ben Doğuş Hakan Yılmaz. Üniversite'nin pazarlama ve işletme bölümlerinden mezunum. 1987  İstanbul doğumluyum. Yazmaya ve okumaya sevdalı, yeni keşfettiğim özelliğim ile çizmeye meraklı ayrıca da film izlemeye doymayan biriyim. 

Blogumu Neden Açtım?

  Amacım kendime ait sözlerim, şiirlerim ve çizimlerimi paylaşmaktı. Zaman içinde kapsamını değiştirerek Seo bilgileri, blogger altyapısı, sosyal medya, internet ve ilginç bilgiler gibi yazılar da paylaşıyorum. Sayfamın en büyük özelliği yazılar hangi konuda olursa olsun kendi kalemimden çıkmasıdır. Bu nedenle bilmediğim veya araştırmadığım hiçbir konuda yazmak tercihim değildir. 

  2007 yılında kuzenimin vasıtasıyla blog yazarlığına başladım ve bugüne kadar 3-4 blog sayfası kurdum ve kapattım. Her defasında bu sevdadan kopamadım ve tekrar geldim. Sonunda yıllardır edindiğim tecrübeyi ve kendime ait özelliklerimi paylaşmak için bu kişisel blogumu açtım. Şu an tam olarak herkes tarafından bilinmiyor ama var gücümle sesimi duyurmaya ve eski günlerime dönmeye çabalıyorum. Bildiğim eski yöntemler ve yeni mecralar sayesinde zamanı da arkama alarak hızla yolumda devam etmek istiyorum. İyi kötü demeden emeğe saygı duyarak herkese yorum yapmaya ve takip etmeye çalışıyorum.

  Mükemmelliyetçi bir karakterim olduğundan her ne pahasına olursa olsun elimden geldiği kadar blogumun ana sayfasına ve diğer sayfalarına özen gösteriyorum. Beğenmediğim ve gereksiz gördüğüm hiç eklentiyi kullanmıyorum. Sayfanın hızlı açılmasına ve göz yormamasına özen gösteriyorum. Yapacağım her değişikliği en iyisi olsun diye yapmaya çalışırım. Faydalı olmak ve ziyaretçilere aşağı yukarı her konuda destek olmak için günde 4-5 saatimi blogumu geliştirmeye, yeni yazılar yazmaya ve yeni blog arkadaşları edinmek için geçiriyorum.

11 yorum

yorum YAZ
29 Ocak 2017 01:57

Umarım sesinizi duyurabilirsiniz. Eski günlerinize ulaşırsınız. Mümkün oldukça takip etmeye çalışacağım. Başarılar dilerim.
Saygılarımla.

Cevap Ver
avatar
29 Ocak 2017 13:07

Sizin gibi arkadaşlar sayesinde yavaş yavaş ilerliyorum..Blogunuzun adresini bildirir misiniz?

Cevap Ver
avatar
29 Ocak 2017 20:49

Doğuş kardeşim, umarım bir katkım olabilir. Normal de blog adresimi paylaşmıyorum. Siz istediğiniz için veriyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Başarılar dilerim.
http://engelsizrenkler.blogspot.com.tr/
Saygılarımla.

Cevap Ver
avatar
15 Mart 2017 16:45

Şu ana kadar gördüğüm en iyi tanıtım olmuş, Tebrikler.Hoş daha yeniyim ne kadar blog gördüm ki...^.^ ama ilk okuduklarım genelde hakkımda kısmı oluyor.Keyifli yazılar, hoş sohbetler diliyorum.

Cevap Ver
avatar
15 Mart 2017 17:46

Hoş geldiniz, Sayfamı beğenmenize sevindim. Daha iyileri de var tabi ki..Ben kendi çapımda düzenlemeye çalıştım. Blog hayatınızda başarılar dilerim..

Cevap Ver
avatar
19 Temmuz 2017 00:21

Evet, buna özen göstermeliyiz. Teşekkürler

Cevap Ver
avatar
19 Temmuz 2017 09:06

Rica ederim, görüşmek üzere

Cevap Ver
avatar
12 Kasım 2017 12:59

Sizleri yeni tanıdım ve takip etmeye başladım. Google aramalarında sizler ile tanıştım ve blogunuzda rahatlıkla saatler geçirip, 3-4 içeriğinizi idrak ederek okudum. Yolunuz açık olsun...

Cevap Ver
avatar
12 Kasım 2017 13:22

Merhaba, hoş geldiniz..Değer verip zaman ayırdığınız için teşekkür ederim sık sık görüşmek dilağiyle

Cevap Ver
avatar
18 Kasım 2017 16:40

Mükemmelliyetçilik ve bloğunuzda bunu elinizden geldiğince uygulayabilmeye çalışmanız gerçekten hoşuma gitti. Ben de oldukça mükemmelliğe düşkünümdür. Görsellik, düzenlilik, yararlı bilgi sunumu ve farklılık yaratmak olmalı bu tür mecraların amacı. Bloğunuzu da beğendim, takibe aldım...Umarım yolumuz açık olur hepimizin :)

Cevap Ver
avatar
18 Kasım 2017 20:25

Değer verip yorum yaptığınız için teşekkürler..Elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Blog sayfanıza göz gezdirdim ve beğendim. Başarılar dilerim

Cevap Ver
avatar

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Kullandığınız üslubun sizi yansıttığını unutmayınız.
4) Yorumunuza ikon eklemek için "Emoticon" butonuna tıklayın. EmoticonEmoticon