Blogger Hızlı Düzenle Tornavida Simgesini Kaldırma

Hızlı-düzenle-tornavida-simgesi-silme
Hızlı Düzenle Simgesini Kaldırma
Blogger da pek sevilmeyen hızlı düzenle simgesi nasıl kaldırılır?
  Blogger kullanıcıları için kolaylık sağlayan ve hızlı düzenleme için işe yarayan simge olarak kabul edilsede ben pek sevmiyorum. Hem basit duruyor hem de blog sayfamdan görüntü paylaşmak istediğimde görüntüye dahil oluyor. Blogger da yönetici paneline giriş yaptığınızda blog sayfanızda her bölümün altında bu simge görünür. Kolaylık sağladığını düşünenler olsa da hiç kullanmadığım ve profesyonel görmediğim simgelerden biridir. Siz de benim gibi bu simgeyi beğenmiyorsanız kaldırmak için okumaya devam edin.


  Tema> HTML'yi Düzenle seçeneklerinden ]]></b:skin> kodunun hemen üstüne aşağıdaki yapıştırın ve kaydedin. Eğer bir değişiklik olmadıysa </style> kodunun hemen üstüne aşağıdaki css kodunu ekleyerek temayı kaydedin. Blog sayfanızı yenilediğinizde tornavida simgesinin kaldırıldığını göreceksiniz.
.quickedit{display:none;visibility:hidden;}  Her yeni paylaşımda daha profesyonel adımlar atmaya devam ediyoruz. Yeni bilgiler edindikçe blog sayfamız daha cazip hale gelecek ve ziyaretçilerimize daha hoş bir vitrin sunacağız. Çünkü yazılar ne kadar kaliteli olursa olsun önce nasıl ve nerede sunduğunuz önemlidir. Çoğu yazılar blog sayfasının kalabalıklığı, yavaşlığı ve düzensizliği yüzünden okunmadan terk ediliyor.

✔ Bu yazı Doğuş Hakan Yılmaz tarafından yazılmıştır.

YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

SONRAKİ
« Prev Post
ÖNCEKİ
Next Post »

6 yorum

yorum YAZ
6 Ağustos 2017 13:22 delete

Tam da aradığım konuydu :)

Cevap Ver
avatar
6 Ağustos 2017 13:44 delete

Bende yalnızca kalem görünüyor ve çoğu zaman da fark ettiğim hatalarımı düzeltmek için kullanıyorum. İşime yarıyor yani. :)

Cevap Ver
avatar
6 Ağustos 2017 13:54 delete

Ben pek kullanmadığım için kaldırdım..Belki hoşlanmayanlar vardır diye paylaştım:)Sorun etmediğinizde işe yarayabilir aslında ama bu da bir seçenek olsun..Teşekkürler

Cevap Ver
avatar
9 Ağustos 2017 10:08 delete

aslında ne yalan sölim benim de işime yarıyor gibi..mesela blog sayfasında bulunduğum sırada acil olarak herhangi bir içeriği düzenlemek aklıma geldiğinde hemen o tonovidaya basıp,düzenleye giriyorum..:) bu açıdan kolay geliyor gibi ama kaydettiğimiz de tekrar blog yönetimine yönlendidiriyor..O da bazen iyi oluyor bazen de can sıkabiliyor.. :)

Çok faydalı işe yarar bilgiler veriyorsunuz..Siz yazmaya ve bilgilerinizi paylaşmaya devam edin,mutlaka ihtiyacı olanlar bu bilgilerden faydalacaktır..Birilerine karşılık beklemeden yardımcı olmak ne güzel..Ellerinize sağlık..

Cevap Ver
avatar
14 Ağustos 2017 15:23 delete

Bildiğim yeni keşfettiğim her şeyi paylaşırım..Aslında kullananlar çok ama benim gibi gereksiz görenler varsa diye paylaştım..teşekkürler yorumun için

Cevap Ver
avatar

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2) Yazım ve dil bilgisi kurallarına mümkün olduğunca dikkat ediniz.
3) Kullandığınız üslubun sizi yansıttığını unutmayınız. EmoticonEmoticon